€ 1720 euro brutto/mc

Praca Niemcy od zaraz na produkcji pączków (donuts) bez znajomości języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 24, 2016 13:23

Dam pracę w Niemczech na produkcji pączków typu donuts (z dziurką). Oferta z fabryki w Monachium do podjęcia od zaraz dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Pensja: 1720 euro miesięcznie brutto
Termin: od zaraz
Miasto: Monachium, Niemcy

Obowiązki:

  • wyrabianie cista z gotowej mieszani
  • przenoszenie ciasta na walcownicę maszynową
  • wycinanie z ciasta okręgów
  • układanie pączków na blachach do wypieku
  • pracownik będzie również odpowiedzialny za napełnianie nadzieniem, lukrowanie i posypywanie
  • pakowanie gotowych pączków na wózki do transportu

Oczekiwania:

  • zdolność pracy w zespole
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem produkcyjnym
  • gotowość do przejścia badań z odpowiedniku niemieckiego sanepidu
  • punktualność
  • zdyscyplinowanie, szybkość, dokładność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • pracodawca oferuje zamieszkanie w kwocie 250 euro miesięcznie od osoby
  • pracę od zaraz na zmianie nocnej
  • niemiecką umowę o pracę
  • rzetelne wprowadzenie w obowiązki
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • możliwość skorzystania z opcji wykupienia taniego kursu językowego w siedzibie firmy

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja pączków od zaraz, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 7015836b89226768

1 odpowiedź na “Praca Niemcy od zaraz na produkcji pączków (donuts) bez znajomości języka Monachium”

  1. Witam-jestem zainteresowany ofertą pracy i zdecydowany , podjęciem pracy od zaraz telefon kontaktowy- +48 604643490 , e-mail : skorupiak1966@gmail.com . Pozdrawiam z pełnym szacunkiem – Andrzej Rak .