€ 1780/mc + zakwaterowanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie bakalii od zaraz 2018 Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 7, 2018 03:11

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz na stanowisku pakowacza. Zatrudnienie w Stuttgarcie dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu bakalii 2018.

Stanowisko: Pakowacz bakalii

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Liczba wakatów: 4

Wynagrodzenie: 1780 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • prosta praca produkcyjna, polegająca na pakowaniu bakalii – owoców suszonych, kandyzowanych, posypek do ciast, orzechów itp.
  • pracownik będzie zajmował się obsługą maszyn produkcyjnych, przeprowadzaniem kontroli jakości, pakowaniem

Wymagania:

  • sprawność manualna
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech zmotywowanie
  • szybkość w przyswajaniu informacji
  • gotowość do pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane za darmo
  • tanie obiady w kantynie pracowniczej
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pomoc we wszelkich problemach  np. przy tłumaczeniach czy zakładaniem konta w banku

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.
Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowacz bakalii, od sierpnia 2018, Hanower, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 8875b68ae51f1864

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie bakalii od zaraz 2018 Stuttgart”

  1. Aleksander Cholewa na sierpień 8, 2018 @ 23:12

    Jestem zainteresowany tą ofertą czy jest ona jeszcze aktualna???