€ 8,50 euro brutto/h + dodatki

Oferta praca w Niemczech dostawca zakupów kierowcy kat.B od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 8, 2016 02:15

Oferta zatrudnienia w Berlinie dla kierowców kat.B od zaraz przy rozwozie zamówień składanych drogą elektroniczną. Niemcy praca z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miasto: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto na godzinę oraz prowizje, które wynoszą 3 euro netto od każdej dostawy

Termin: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • praca odbywa się na magazynie sklepu internetowego
  • osoba zatrudniona rozwozi zamówienia do klientów w określonych przy zamówieniu godzinach
  • dbanie o dobre relacje z klientami

Wymagania:

  • praktyka w prowadzeniu aut
  • prawo jazdy kat.B przynajmniej od 2 lat
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • pracowitość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • sprawne liczenie w pamięci
  • umiejętność logicznego myślenia

Oferta:

  • zapewniony udział w kursie językowym
  • przeszkolenie pracownice
  • wysokie stawki godzinowe
  • wsparcie na miejscu przy dopełnieniu spraw urzędowych
  • auto służbowe oraz telefon wyposażony w GPS

Aplikacja:
Wiadomość e-mail zatytułowaną: „Kierowca kat.B – dostarczenie zakupów, Berlin. Imię, nazwisko” należy przesłać z załączeniem CV, zdjęcia oraz informacji o dyspozycyjności na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

Prosimy nie zapomnieć załączyć aktualnych danych kontaktowych.

ID ogłoszenia: 9956b7b0b20e1eb