€ 11,50 euro brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka w sklepie dla par od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 1, 2017 04:14

Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech, skierowane dla par. Oferta z Hamburga w sklepie dla osób bez znajomości języka i doświadczenia przy wykładaniu towarów oraz przygotowywaniu ekspozycji.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejscowość: Hamburg, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Umowa: obowiązuje do końca bieżącego roku

Wynagrodzenie: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona będzie przydzielona do sprawdzania jakości towarów na półkach i wykładaniu nowych produktów
  • zadania będą przeważnie zlecane na bieżąco zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem
  • sprzątanie regałów
  • przygotowywanie ekspozycji

Oczekiwania:

  • zaangażowanie
  • odpowiedzialne wypełnianie obowiązków
  • brak nałogów
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dobre zdrowie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • przejazdy zorganizowane na za darmo na tranie praca – zamieszkanie
  • odpłatne lokum w cenie 200 euro miesięcznie od osoby lub 300 euro od pary
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Fizyczna praca dla par w supermarkecie, Hamburg″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-fizyczna-bez-jezyka-w-sklepie-z-hamburga-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 46059a85ea364859