€ 1750 euro brutto/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka Dortmund na magazynie ze sprzętem IT

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: wrzesień 22, 2016 15:07

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla Polaków na magazynie hurtowni ze sprzętem IT przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie w Dortmundzie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier
Start: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy
Wynagrodzenie: 1750 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • praca na magazynie z różnego rodzaju akcesoriami i częściami komputerowymi, drukarkami, itp.
  • pracownik zajmuje się przygotowywaniem do wysyłki zamówień dla klientów indywidualnych

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • świetne zorganizowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność od zaraz
  • odpowiedzialne podejście do wypełniania obowiązków
  • szybkość we wdrażaniu się
  • znajomość liczebników niemieckich do 1000
  • praktyczna umiejętność obsługi skanera ręcznego
  • brak problemów z pracą na magazynie objętym monitoringiem

Zapewniamy:

  • szkolenie wprowadzające
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania na miejscu
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • pracę od zaraz
  • pomoc w dopełnianiu spraw formalnych

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz zdjęcia na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Niemcy praca na magazynie ze sprzętem IT, Dortmund”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-ze-sprzetem-it-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 71157e3c2ff692ac

Linki sponsorowane