€ 10,10 - 12,50 brutto/h + dodatki

Niemcy praca w budownictwie dla pracownika i pomocnika budowlanego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 15, 2017 04:07

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla budowlańców – Polaków na stanowisku pracownika i pomocnika budowlanego przy dociepleniach, wykończeniach, malowaniu i tynkowaniu.

Stanowisko: Pracownik budowlany oraz Pomocnik budowlany

Lokalizacja: Niemcy

Pensja: dla pomocnika 10,10 euro brutto na godzinę plus dieta w wysokości do 6 euro netto za każdą przepracowaną godzinę, dla pracownika wykwalifikowanego od 12,50 euro brutto na godzinę plus 4 euro netto diety za każdą godzinę

Opis zadań:

  • prace wykończeniowe w domach i mieszkaniach
  • obowiązkiem będzie malowanie oraz tynkowanie
  • pracownik będzie zajmował się również montażem dociepleń

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • prawo jazdy kat.B
  • atutem będzie posiadanie tytułu czeladnika albo wyższego jako malarz – tapeciarz czy monter izolacji budowlanych albo technolog robót wykończeniowych

Zapewniamy:

  • po 3 miesiącach 200 euro premii
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie na miejscu w wysokości od 15 do 25 euro dziennie od osoby
  • opcja podnoszenia kwalifikacji
  • niemieckie warunki zatrudnienia wraz z ubezpieczeniem, dobrym wynagrodzeniem
  • umowę o pracę

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysłanie wiadomości z załączeniem CV, na poniższy adres mailowy:

  • rekrutacja@personalauspolen.eu

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-budowlany-takze-pomocnik-bez-znajomosci-j-niem-id767975.html

ID ogłoszenia: 2395991edf2ad0cb