€ 9,30

Niemcy praca bez języka pracownik produkcyjny w przetwórni drobiowej Storkow

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Storkow
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: nieokreślona
  • Opublikowany: luty 8, 2017 18:25

Przetwórnia mięsna ze Storkow poszukuje pracowników produkcji (także bez znajomości języka) do legalnej pracy w Niemczech na linii produkcyjnej przy filetowaniu drobiu. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie!

Select Werving&Selectie na zlecenie Klienta poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik produkcyjny w przetwórni drobiowej
Miejsce pracy: STORKOW

Zadania na stanowisku:
– praca na linii produkcyjnej przy produkcji filetów z drobiu
– obróbka filetów z drobiu za pomocą noża! (prawa/lewa strona)

Wymagania:
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz i na dłuższy czas
– przestrzeganie norm i standardów produkcyjnych
– aktualna książeczka sanepid (w przypadku braku książeczki gotowość do jej wyrobienia na terenie Niemiec – kwestia kilku godzin)

Mile widziane osoby z terenu Niemiec z własnym zakwaterowaniem!

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie – 40h/tygodniowo
– wsparcie w s sprawach administracyjnych
– wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (na start 9,30 euro brutto/h)
– zakwaterowanie i dojazd do pracy

Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, ale mile widziana.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z aktualnym numerem telefonu i informacją o ochronie danych osobowych.

ID ogłoszenia: 596589bac606cc6a

4 komentarze na “Niemcy praca bez języka pracownik produkcyjny w przetwórni drobiowej Storkow”

  1. czarny1921 na luty 10, 2017 @ 12:20

    Witam jestem zainteresowany powyższą ofertą, posiadak aktualną książeczkę sanepidową. proszę o kontakt oraz dane na ,które można wysłać CV
    tel. kontaktowy : +48 510 555 275

  2. Kamil Kuriata na luty 11, 2017 @ 18:56

    Witam. W ofercie pracy brak kontaktu email i jakiejkolwiek informacji o kontakcie z osobą wystawiającą ogloszenie.

  3. A czy mógłbym dostać od państwa jakiś e-mail na który można wysyłać swoje CV ?

  4. iwona2547 na luty 13, 2017 @ 15:41

    Jestem zainteresowana, prosze o podanie emaila.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez anna.maria.klat

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez anna.maria.klat »