€ od 9,23/h

Niemcy praca bez języka na produkcji montaż siedzeń do Audi od zaraz Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ingolstadt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: min. rok
  • Opublikowany: marzec 31, 2018 18:40

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji przy montażu siedzeń do samochodów Audi. Zatrudnienie w fabryce z  Ingolstadt od zaraz bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji – monter siedzeń

Miejsce zatrudnienia: Ingolstadt, Niemcy

Zarobki: stawka godzinowa od 9,23 na początek do 12,34 po 15 miesiącach – wynagrodzenie wzrasta z czasem pracy:

  • po 6 tygodniach – 10,31/h euro brutto
  • po 3 miesiącach – 10,71/h euro brutto
  • po 5 miesiącach – 11,23/h euro brutto
  • po 7 miesiącach – 11,60/h euro brutto
  • po 9 miesiącach – 11,97/h euro brutto
  • po 15 miesiącach – 12,34/h euro brutto

Obowiązki:

  • praca na produkcji przy montażu siedzeń marki AUDI

Oczekiwania:

  • posiadanie własnego auta oraz prawa jazdy kat.B
  • dostępność od zaraz
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość pracy w systemie 3 zmianowym – także w soboty

Zapewniamy:

  • pracodawca oferuje odpłatnie zakwaterowanie na miejscu w cenie około 280-320 euro miesięcznie
  • za pracę w godzinach nocnych obowiązuje dodatek w wysokości +25%
  • przez okres 3 pierwszych miesięcy pracodawca oferuje dodatek na pokrycie kosztów paliwa w wysokości 5 euro
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej z niemieckim pracodawcą

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres podany poniżej:

  • joanna@all-pl.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-produkcji-przy-montazu-siedzen-do-audi-od-zaraz-bez-jezyka-ingolstadt/

ID ogłoszenia: 4305abf4df4373c0