€ 2,500.00

Hannover oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie malarz bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 24, 2017 02:58

Poszukujemy budowlańców do podjęcia aktualnej pracy w Niemczech na budowie. Zatrudnienie w Hannoverze dla malarzy bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca oferuje odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany – malarz
Miejsce zatrudnienia: Hannover, Celle
Zarobki: około 2500 euro miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca na budowie przy przeprowadzaniu remontów i wykończeń
  • obowiązkiem pracownika będzie malowanie, tapetowanie, montowanie wykładzin
  • praca przy dociepleniach
  • oraz wykonywanie innych prac budowlanych zlecanych na bieżąco

Oczekiwania:

  • chęć do podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • posiadanie własnej działalności gospodarczej
  • możliwość przyjechania swoim samochodem i prawo jazdy kat.B
  • posiadanie podstawowych narzędzi malarskich
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia stałej współpracy
  • na miejscu zorganizowane jest odpłatnie miejsce zamieszkania

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numer:

  • +49 173 905 6819. lub +48 537 968 851 – kontakt w języku polskim

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/malarze-praca-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-hanower/

ID ogłoszenia: 56858fd29f09790c

Linki sponsorowane