€ 8,19-8,50 euro/h brutto

Fizyczna praca w Niemczech bez języka przy wykładaniu towaru Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: marzec 2015
  • Opublikowany: październik 2, 2014 23:08

Aktualnie szukamy 10 osób do fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towaru w sklepie. Oferta z Monachium do marca 2015 roku bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: 8,19-8,50 euro/h brutto
Numer referencyjny: pa/059/14

Zadania:
– odbiór dostaw
– rozmieszenie paczek na magazynie
– samodzielne wyszukiwanie produktów na magazynie
– obsługa wózka ręcznego
– wykładanie produktów na półki sklepowe
– sprawdzanie zgodności cen i kodów

Wymagania:
– umiejętność szybkiego uczenia się
– gotowość do wyjazdu za granicę do marca 2015 roku bez możliwości powrotu do Polski
– chęć do pracy na zmiany nocne
– znajomość języka niemieckiego mile widziana
– posiadanie doświadczenia będzie dodatkowym atutem
– korzystny dla pracownika będzie przyjazd samochodem (nie jest to konieczne)

Oferujemy:
– podpisanie umowy bezpośrednio z niemiecką firmą
– pomagamy wypełniać formalności związane z zatrudnieniem w Niemczech
– dobre wynagrodzenie
– po nowym roku stawka godzinowa wynosi 8,50 euro brutto
– miejsce zamieszkania zapewnione płatne
– możliwość kontaktu z polskimi opiekunami
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV w języku niemieckim i z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: polnische-arbeiter@clerk.com w tytule proszę umieścić numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-wykladanie-towaru-w-sklepie-bez-jezyka-monachium-2015/

ID ogłoszenia: 443542dc66f6f83c