€ 11 euro brutto/h + dodatki

Fizyczna praca Niemcy od zaraz w sklepie Essen bez języka wykładanie towaru

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do 5 stycznia 2017
  • Opublikowany: październik 20, 2016 05:53

Oferujemy od zaraz możliwość zatrudnienia w Essen dla pracowników fizycznych w sklepie z Essen przy wykładaniu towaru. Niemcy praca bez znajomości języka dla osób z wysoką motywacją.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Start: od zaraz
Miasto: Essen, Niemcy
Wynagrodzenie: 11 euro brutto na godzinę pracy plus dieta za każdy dzień roboczy, o wysokości 15 euro netto

Obowiązki:

  • pracownik będzie zatrudniony do 5 stycznia 2017 – początkowo jest to wsparcie prac w okresie wzmożonego ruchu a po nowym roku prace inwentaryzacyjne
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykładanie artykułów na półki sklepowe, przygotowywanie ekspozycji promocyjnych, itp.

Wymagania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • punktualne stawianie się na swoje zmiany
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialne podejście do zadań

Zapewniamy:

  • dodatek na zmianie nocnej w wysokości 1,50 euro brutto do każdej godziny
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pracę od zaraz do 5 stycznia 2017
  • transport pomiędzy zamieszkaniem a pracą
  • zakwaterowanie odpłatne w cenie 100 euro za miesiąc

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem aktualnego CV i LM na poniżej podany adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „fizyczna-wykladanie-towaru/10/2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-wykladanie-towaru-essen/

ID ogłoszenia: 10005808283920257

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Niemcy od zaraz w sklepie Essen bez języka wykładanie towaru”

  1. basia.olejniczak na październik 24, 2016 @ 21:38

    Dobry wieczór jestem zainteresowana pracą u panstwa