€ 8,85 euro brutto/h + zakwaterowanie

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach śliwek od zaraz Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Opublikowany: wrzesień 8, 2016 12:34

Gospodarstwo sadownicze z okolic Magdeburga od zaraz zatrudni pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach śliwek. Oferta bez znajomości języka i doświadczenia na ok. 6 tygodni.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru śliwek

Miejscowość: Magdeburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,85 euro brutto na godzinę

Czas trwania umowy: ok. 6 tygodni

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca fizyczna polegająca na zrywaniu owoców i pakowaniu ich
  • zbieranie również spadu

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy za granicą od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • konieczność zabrania porządnej odzieży na każdą pogodę

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • darmowy posiłek w trakcie dnia pracy na regenerację
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie na okres 6 tygodni
  • bezpłatne zamieszkanie w domkach kempingowych z ogrzewaniem
  • pracę sezonową od zaraz

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail zatytułowanej: „Zbiory śliwek, Niemcy″ na poniżej podany adres:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-sliwek-magdeburg/

ID ogłoszenia: 47157d1326c98ac4