€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech na magazynie bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 6, 2015 23:00

Magazyn z Kolonii szuka osób przy zbieraniu zamówień i pakowaniu oświetlenia. Praca w Niemczech dla magazyniera bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– wydrukowanie zamówień internetowych
– kompletowanie zamówień
– pakowanie produktów i przygotowywanie paczek do dalszej wysyłki
– zabezpieczanie towaru znajdującego się na magazynie
– prace wykonywane są na magazynie z lampami

Wymagania:
– szybkość przyswajania wiedzy i zapamiętywania
– dobre zorganizowanie
– radzenie sobie w sytuacjach stresujących
– zatrudnienie od zaraz
– sprawne dłonie
– duża zręczność
– samodzielne wykonywanie zadań
– przestrzeganie zasad wewnętrznych

Oferujemy:
– zakwaterowanie opłacane przez pracownika (czynsz zostaje potrącony z wynagrodzenia)
– dobrze płatną pracę
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– odprowadzanie składek
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania CV ze zdjęciem i dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: neuearbeit@berlin.com z tematem: Praca na magazynie z oświetleniem, Kolonia, Imię i nazwisko.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-kolonia-na-magazynie-z-oswietleniem/

ID ogłoszenia: 50855ecbbc1999d7