€ 10,50/h + dodatki + zakwaterowanie

Bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy odśnieżaniu Oberstdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Oberstdorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 2, 2018 04:40

Aktualna propozycja podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w Oberstdorfie przy odśnieżaniu z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu za darmo.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Oberstdorf, Niemcy

Zarobki: 10,50 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki

Umowa: na cały marzec 2018

Liczba miejsc do obsadzenia: 2 – UWAGA OSTATNIE MIEJSCA

Obowiązki:

  • praca fizyczna na zewnątrz przy odśnieżaniu skwerów, ulic, parkingów, podjazdów, chodników etc.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • wytrzymałość na pogodę i niskie temperatury
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • drobne dofinansowanie do zakupu butów roboczych
  • wszelkie niezbędne narzędzia robocze
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • pracę na marzec 2018
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • w przypadku braku opadów śniegu – pracodawca wypłaca przestojowe

Aplikacja:
Prosimy o pilną aplikację, praca w Niemczech do podjęcia od zaraz.

Zgłoszenie zatytułowane: “sezonowa-odśnieżanie-Oberstdorf 03/18” należy przesłać na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-od-zaraz-przy-odsniezaniu-bez-znajomosci-jezyka-oberstdorf/

ID ogłoszenia: 2805a985e0283899