€ 13€ brutto/h

Ślusarz praca Niemcy od zaraz dla fachowców, Birkenbringhausen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hesja
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Opublikowany: Styczeń 22, 2021 2:46 am

Od zaraz legalna praca w Niemczech dla fachowców – ślusarzy w rejonie Birkenbringhausen. Ogłoszenie 2021 dla kandydatów z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Firma HR Navigator poszukuje obecnie pracownika na stanowisko:
ŚLUSARZ – oferta dla fachowca

Lokalizacja: Niemcy, Hesja, Birkenbringhausen

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:
1.-wykonywanie prac ślusarskich,
2.-przygotowanie oraz kontrola utrzymania ruchu,
3.-usuwanie usterek technicznych,
4.-realizacja konserwacyjnych oraz naprawczych.

CZEGO OCZEKUJEMY:
1.-komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
2.-możliwość pracy w soboty oraz w systemie zmianowym,
3.-doświadczenie jako ślusarz, konserwator mechaniczny.

NASZA OFERTA:

1.-umowa o pracę tymczasową,
2.-darmowe zakwaterowanie,
3.-stawka podstawowa 13€ brutto/h (około 1600€ netto),
4.-opieka polskiego koordynatora,
5.-długoterminowa praca u jednego pracodawcy,
6.-legalne zatrudnienie w Niemczech (karta EKUZ, druk A1).

Kontakt z nami:

mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Kontakt telefoniczny: +48 515 909 950, +48 571 322 118, +48 571 322 116, +48 572 505 720, +48 515 909 954

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul.Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

ID ogłoszenia: 6806006c678ed3e4