€ 14-17€ brutto

Serwisant turbin wiatrowych – fizyczna praca w Niemczech, Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: stała
  • Opublikowany: luty 8, 2019 06:12

Propozycja fizycznej pracy w Niemczech jako serwisant turbin wiatrowych w Bremen. Zatrudnienie dla osób z podstawowym językiem niemieckim lub angielskim na poziomie dobrym.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy istniejącej od 1997 r., zajmującej się serwisem oraz budową elektrowni wiatrowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Technik serwisu turbin wiatrowych

Miejsce pracy: Niemcy oraz pozostałe kraje UE

WYMAGANIA:

j. niemiecki na poziomie podstawowym/ lub j. angielski na poziomie dobrym,
doświadczenie przy serwisie, naprawie turbin wiatrowych – konkretnie przy łopatach wirnika turbiny wiatrowej,
gotowość do pracy w Niemczech oraz innych krajach UE,
prawo jazdy kat. B.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

naprawa usterek łopat wirnika,
czyszczenie łopat/turbin,
wykonywanie pomiarów uziemień,
obsługa podnośników ruchomych.

Pracownicy pracują w teamach 2-3 osobowych.

Możliwość zjazdów do Polski w systemie:
10 dni pracy w Niemczech, następnie 4 dni wolne.
Jeśli praca jest poza granicami DE, wówczas technicy serwisu pracują około 17 dni, a potem otrzymują 7 dni wolnego-możliwość indywidualnego ustalenia systemu zjazdów do Polski.

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

niemiecka umowa o pracę,
wymiar czasu pracy: pełen etat,
wynagrodzenie podstawowe (14-17€ brutto za h)+dieta dzienna,
BEZPŁATNE zakwaterowanie (najczęściej są to hotele 3-gwiazdkowe, pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu),
ubrania robocze i sprzęty zapewnione przez pracodawcę.

Zainteresowany? Wyślij swoje CV za pośrednictwem portalu .

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:

“Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w “klauzuli informacyjnej”.

Biorąc udział w rekrutacji IRKL:

wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji
w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod)
Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa
szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/.

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

ID ogłoszenia: 3675c5997c77cc76