€ od 13 € brutto/h

Pracownik ogólnobudowlany – praca Niemcy od zaraz w budowlance, Lingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lingen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 9 miesięcy; z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: Listopad 6, 2020 5:27 am

W miejscowości Lingen propozycja pracy w Niemczech od zaraz w budowlance jako pracownik ogólnobudowlany. Zatrudnienie przy regipsach, montażu okien i drzwi etc.

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany (k/m) – Niemcy

Miejsce pracy: Lingen (Niemcy) oraz montaże na terenie całych Niemiec

Zakres obowiązków:

● Prace ogólnobudowlane
● Montaż okien i drzwi
● Regipsy
● Prace porządkowe

Wymagania:

● Zdolności techniczne
● Doświadczenie na podobnym stanowisku
● Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
● Czynne prawo jazdy – wymóg konieczny
● Mile widziany własny samochód
● Samodzielność, rzetelność

Oferujemy:

● Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości od 13 € brutto/h w zależności od doświadczenia
● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie
● Nocleg podczas montaży opłacony przez pracodawcę
● Zapewnione śniadania i obiady
● Przyjazna atmosfera w pracy oraz zgrany zespół

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o. o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 675 433
Tel. +48 517 677 609

ID ogłoszenia: 5375fa3bff39b28a