Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ do 10000 zł netto

Praca w Niemczech od zaraz opiekunka osób starszych do Pana 98 l. z Reutlingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Reutlingen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: umowa na czas nieokreślony
  • Opublikowany: styczeń 21, 2022 3:06 am
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca w Niemczech od zaraz opiekunka osób starszych do Pana 98 l. z Reutlingen

Opis

Od zaraz w rejonie Reutlingen poszukiwana doświadczona opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech. Zlecenie przy opiece nad seniorem w wieku 98 lat, który cierpi na nadciśnienie oraz demencje, porusza się za pomocą balkonika, potrzebuje pomocy przy zmianie pieluchomajtek, podawaniu posiłków oraz przy regularnym mierzeniu ciśnienia.

Poszukujemy opiekunki dla 98-letniego seniora z okolic Reutlingen.Pan ma nadciśnienie oraz demencje, porusza się za pomocą balkonika, potrzebuje pomocy przy zmianie pieluchomajtek, podawaniu posiłków oraz przy regularnym mierzeniu ciśnienia. Oferujemy opiekunce własny pokój oraz dostęp do internetu. Wymagamy podstawowej znajomości języka niemieckiego istnieje również możliwość uczestnictwa w kursie językowym przed wyjazdem. Wyjazd w terminie: 16.12.2021

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu pod numerem :

797169814

Powyższe ogłoszenie stanowi jedną z wielu ofert pracy jaką posiadamy i ma charakter przykładowy. Jeżeli chciałbyś abyśmy przedstawili Ci nasze oferty pracy, zgłoś się do nas już dziś!

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/

ID ogłoszenia: 87361b31e3c1e197

ilość wszystkich wyświetleń: 88, dzisiaj: 7

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.