€ 10,15 €b/h +10 netto dieta

Praca w Niemczech od zaraz jako pracownik produkcji – branża Automotive, Bad Rappenau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bad Rappenau
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 21, 2020 5:31 am
  • Wygasa: 6 dni, 14 godzin

W Bad Rappenau od zaraz atrakcyjna oferta pracy w Niemczech jako pracownik produkcji w branży motoryzacyjnej. Na tym stanowisku oczekiwana jest znajomość języka niemieckiego.

Pracownik produkcji (k/M) – branża Automotive

Dla naszego klienta w Niemczech, w Badenia-Wirtembergia w 74906 Bad Rappenau zajmującego produkcją plastikowych i lakierowanych części dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy pracowników produkcyjnych.

Opis stanowiska pracy:
– praca na produkcji
– kontrola materiału
– montowanie części samochodowych

Pracodawca oferuje:
– wynagrodzenie 10.15€ b/h + 10€ netto za każdy przepracowany dzień i dodatki zmianowe
– niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
– pracodawca zapewnia płatne zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych – koszt około 400€

Pracodawca wymaga:
– komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,
– gotowości do pracy zmianowej
– prawo jazdy kat. B i własny środek transportu będą dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: kwoczek@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 887 029 967

ID ogłoszenia: 8685fb4e7d0999eb

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Diwa20
  • Zarejestrowany od: Listopad 17, 2020

Inne przedmioty dodane przez Diwa20

Ostatnie przedmioty dodane przez Diwa20 »