€ 2200-2600e

Praca w Niemczech od zaraz dla kierowców kat. C i C+E, Schweinfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schweinfurt Bayern
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: bezterminowy
  • Opublikowany: sierpień 26, 2022 12:23 am

Firma transportowa z siedzibą w Schweinfurcie od zaraz poszukuje dyspozycyjnych kierowców kat. C i C+E chętnych do rozpoczęcia pracy w Niemczech przy przewozie towarów.

INFORMACJE:
Zapraszamy do współpracy osoby, które szukają stabilizacji, godnego zaufania pracodawcy. Firma
z długoletnią tradycją jest firma rodzinna posiada wiele nowoczesnych magazynów w całych
Niemczech, ciągle rozwijająca się umożliwia swoim pracownikom rozwój. Firma oferuje stanowiska
pracy jako. Komisjoner (Magazyny suche) Wózkowy (min, magazyny wysokiego składowania)
kierowca kat. C ,C+E . Oraz wiele innych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW KIEROWCY:
• Załadunek i rozładunek
• Dostawa towaru
• Odbiór towarów
• Praca ze “Skanerem”

POJAZDY :
• ciężarówka 7,5 t,
• ciężarówka 12t i przyczepa tandemowa,
• ciężarówka 14t, 16t, 18t
• Przyczepa z opcją załadunku przelotowego,

Więcej informacji:
• Stałe i zaplanowane trasy ok. 200 km/dobę
• szkolenia
• Sprawiedliwy i pewny system wynagrodzeń
• Zawsze terminowa wypłata wynagrodzeń
• Premia za transport lokalny, wypłacana w zależności od wyników
• Regularne godziny pracy od poniedziałku do piątku
• W przypadku konieczności pracy w weekendy lub w dni świąteczne, będzie ona dodatkowo wynagradzana.
• Dzienny czas pracy ok. 10 godzin, między 6.00 a 16.45 (w tym 45 min. przerwy)
• Dodatek wakacyjny i świąteczny
• Premia rekrutacyjna dla nowych pracowników
• Nowoczesne pojazdy
• Odzież robocza, obuwie ochronne zapewnione przez pracodawcę
• Skanery w różnych językach z informacjami o ładunku, kliencie, nawigacji itp. w każdej ciężarówce
• Kompletne wyposażenie ADR do przewozu towarów niebezpiecznych
• Pełne pokrycie kosztów modułów

KONTAKT:

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu, swoje CV w języku Polskim /Niemieckim mogą

Państwo wysłać na adres ak13.jobs@gmail.com

ID ogłoszenia: 397630735e67f4fb