€ 3000-3700 brutto

Praca w Niemczech kierownik warsztatu naprawy samochodów ciężarowych, Lauenau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niedersachsen
  • Znajomość języka: bardzo dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: Na czas nieokreslony
  • Opublikowany: Styczeń 29, 2021 3:47 am

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech od zaraz dla mechanika – kierownika warsztatu napraw samochodów ciężarowych. Zatrudnienie w Lauenau z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Kierownik warsztatu naprawy samochodów ciężarowych
Miejsce zatrudnienia: Lauenau lub Hameln, Niedersachsen, DE
Pełen etat (40 godzin) w tygodniu, co druga sobota pracująca

Wymagania:
– doświadczenie na stanowisku w obszarze naprawy samochodów ciężarowych mile widziane,
– samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
– znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie poleceń służbowych oraz komunikację z mechanikami i innymi pracownikami firmy
– gotowość do pracy w soboty

Podstawowe obowiązki:
– kontrola przebiegu napraw
– wykonywanie zleconych napraw w warsztacie oraz zakup niezbędnych materiałów we współpracy z pracownikami magazynu
– fachowe wsparcie dla mechaników podczas wykonywania diagnostyki pojazdów
– kierowanie, nadzór i motywacja pracownikow warsztatu

Każdej zatrudnionej osobie oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie, bonusy na urlop i Boże Narodzenie,
– stabilną i interesującą pracę w grupie Trucxxgroup – terminowość wynagrodzeń,
– umowę o pracę na czas nieokreślony,
– opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
– prawo do świadczeń socjalnych,
– przyjazną atmosferę w pracy,
– dni wolne za pracę w soboty,
– uregulowane godziny pracy.

Zgloszenia w jezyku niemieckim prosze przesylac na email:

bewerbung@truckxxgroup.de

ID ogłoszenia: 261600fe763ee46b

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Alina Tauber
  • Zarejestrowany od: Luty 27, 2020

Inne przedmioty dodane przez Alina Tauber

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Alina Tauber »