€ 14,00

Praca w Niemczech bez języka monter instalacji elektrycznej i telekomunikacyjnej, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: BERLIN
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 14, 2021 3:30 am

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Berlina poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisko montera instalacji elektrycznej i telekomunikacyjnej.

AGENCJA PRACY POSZUKUJE PRACOWNIKÓW DO PRACY NA TERENIE NIEMIEC!

STANOWISKO: POMOCNIK MONTERA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ / TELEKOMUNIKACYJNEJ / PRZEWODÓW WENTYLACYJNYCH

ATRAKCYJNA STAWKA €! TYLKO MĘŻCZYŹNI!

OPIS STANOWISKA:

MONTAŻ INSTALACJI ELEKTYCZNEJ I TELEKOMUNIKAYCJNEJ W OBIEKTACH BIUROWYCH I PRZEMYSŁOWYCH
MONTAŻ PODZESPOŁÓW MECHANICZNYCH I APARATÓW ELEKTRYCZNYCH
UKŁADANIE KABLI I PRZEWODÓW WEDŁUG DOKUMENTACJI
PRZYGOTOWYWANIE WIĄZEK KABLOWYCH ORAZ OZNACZNIKÓW

WYMAGANIA:

WYKSZTAŁCENIE UKIERUNKOWANE – BĘDZIE DODATKOWYM AUTUTEM
WIEDZA TECHNICZNA
DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU
CHĘCI DO PRACY
DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY OD ZARAZ
WŁASNY SAMOCHÓD DO WYJAZDU BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEM

OFERUJEMY:

ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ
POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC
WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA
WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS / €
LICZNE PREMIE I BONUSY – SYSTEM POLEĆ PRACOWNIKA

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z udostępnionym wizerunkiem zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów tej i dalszych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Firmę DAKO JOB CENTER z Gliwic (Nr Agencji 23859)”.
Udzielona powyżej zgoda obejmuje następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, miejsce pracy i jego adres, zajmowane stanowisko, wykształcenie, doświadczenie , osiągnięcia zawodowe.
Oświadczam, że zostałam/em poinformowany, iż przysługuje mi prawo: do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania; wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych a także, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

ID ogłoszenia: 442609b82f7c889d

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Dako Job Center

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Dako Job Center »