€ od 11,50 €/h +25% noc

Praca Niemcy pakowanie na magazynie części samochodowych od zaraz w Arnstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Arnstadt
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: umowa na czas nieokreslony
  • Opublikowany: sierpień 5, 2022 12:59 am
  • Wygasa: 4 dni, 5 godzin

Dla pakowaczy od zaraz aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie drobnych części samochodowych. Zatrudnienie w rejonie Arnstadt z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Dla naszego klienta -producenta czesci samochodowych- poszukujemy pracownikow na stanowisko PRACOWNIK MAGAZYNOWY (m/w/d).

Miejsce pracy: Arnstadt
Start: od zaraz

Wymagania:
– znajomosc j.niemieckiego na poziomie min. A2
– gotowosc do pracy w systemie 3 zmian: 6-14, 14-22, 22-6

Zadania:
– w zaleznosci od dzialu beda to produkcja drobnych czesci, kontrola jakosci, pakowanie
– praca z komputerem i instrukcjami

Oferujemy:
– niemiecka umowe o prace wraz z ubezpieczeniem
– stawke 11,50€ brutto/h +25% dodatku za prace w nocy
– opieke osoby polskojezycznej na miejscu
– mozliwosc skorzystania z firmowego srodka transportu do oraz z pracy

Zapraszam do kontaktu.

schweda-daniel@office-personal.com

ID ogłoszenia: 84462e8ff8512b1d

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez schweda-daniel@office-personal.com

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez schweda-daniel@office-personal.com »