€ 11€ brutto/h

Praca Niemcy od zaraz na produkcji części metalowych bez języka w Großfahner, Thüringen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Großfahner
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: wrzesień 9, 2022 12:26 am

W Großfahner oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka przy produkcji różnych metalowych części. Zatrudnienie dostępne od zaraz w trybie 2-zmianowym.

Firma OFFICE Personal obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI (M/W/D)

Miejsce pracy: 99100 Großfahner, Niemcy
Firma klienta zajmuje sie produkcja roznych czesci metalowych.

WYMAGANIA:
– znajomosc jezyka niemieckiego nie jest wymagana
– dyspozycyjnosc do pracy w systemie 2 zmian
– wlasne auto na dojazd do pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– praca przy obsludze maszyn produkcyjnych
– pakowanie gotowych artykulow
– drobne prace porzadkowe

OFERUJEMY:
– niemiecka umowe o prace + pelne ubezpieczenie
– stawke 11€ brutto/h (od pazdziernika 12,43€ brutto/h)
– opieke osoby polskojezycznej
– mozliwosc skorzystania z firmowego zakwaterowania
– pomoc w meldunku czy kasie chorych

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

ID ogłoszenia: 9166319a9f35aa40