€ 2200-2600e

Praca Niemcy bez języka na magazynie jako operator wózka widłowego, Schweinfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schweinfurt Bayern
  • Długość umowy: bezterminowy
  • Opublikowany: czerwiec 10, 2022 1:16 am
  • Wygasa: 1 dzień, 5 godzin

Od zaraz w Schweinfurcie również bez znajomości języka możliwa do podjęcia legalna praca w Niemczech na magazynie dla operator wózków widłowych przy zbieraniu zamówień.

DOAŁCZ DO ZESPOŁU

STANOWISKO PRACY:

Operator Wózka Widłowego/Komisjoner
INFORMACJE:

Zapraszamy do współpracy osoby, które szukają stabilizacji, godnego zaufania pracodawcy. Firma

z długoletnią tradycja posiadająca ponad 30 nowoczesnych magazynów w całych

Niemczech, ciągle rozwijająca się umożliwia swoim pracownikom rozwój. Firma oferuje stanowiska

pracy jako. Komisjoner (Magazyny suche) Wózkowy (min, magazyny wysokiego składowania)

Stawki jak i aktualne miejsca pracy omawiane są indywidualnie z wybranymi kandydatami po wcześniejszej weryfikacji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

Kompletowanie zamówień zgodnie z listą (asortyment suchy, zapakowany)
Kontrola jakości
Obsługa ręcznego wózka paletowego
Praca ze skanerem
Proste prace pomocnicze

WYMAGANIA:

*Uprawnienie na wóązek widłowy

Od Kandydatów nie wymagamy znajomości języka, jak również doświadczenia (Będzie to jednak dodatkowym atutem) Na miejscu przeprowadzane jest odpowiednie szkolenie i przyuczenie w j. polskim przez dwujęzycznych koordynatorów
Mile widziane grupy/pary – osoby mobilne (własny samochód w celach dojazdu do miejsca pracy)
Gotowość do pracy w systemie II zmianowym
Mile widziana znajomość liczebników w j. Niemieckim
Umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia na wózki widłowe,

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

Niemiecka umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy w pełnym wymiarze godzin
Ubezpieczenie zdrowotne
Zapewnione zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (25%)
Premie wakacyjne oraz świąteczne
Dodatkowe świadczenia emerytalne
W pełni płatne dni świąteczne – ustawowo wolne od pracy (zgodnie z niemieckim prawem pracy)
Opieka dwujęzycznego opiekuna projektu
Odzież oraz obuwie robocze
KONTAKT:

• Osoby zainteresowane praca zapraszamy do kontaktu, swoje CV również w języku Niemieckim mogą Państwo wysłać na adres

E-Mail: ak13.jobs@gmail.com

Stawki

2.441€ Brutto 14,62h

ID ogłoszenia: 28762a08242a4f51