€ 2000 euro

Oferta pracy w Niemczech jako mechanik samochodowy od zaraz, Bawaria 2109

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Opublikowany: Wrzesień 3, 2019 4:08 am

W rejonie Bawarii od zaraz dostępna ciekawa oferta pracy w Niemczech dla doświadczonych mechaników samochodowych. Zatrudnienie z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Jeżeli chcesz pracować na stałej, niemieckiej umowie, mieć wysoką stawkę oraz dostęp do świadczeń socjalnych, to ta oferta jest dla właśnie dla Ciebie.

Nasz klient to niemiecka firma z 90-letnią historią na rynku dystrybucji opon. Do swojego oddziału w Niemczech poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

Mechanik samochodowy
Lokalizacja: Niemcy, Bawaria

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie – niemiecka umowa o pracę,
– BEZPŁATNE zakwaterowanie,
– wynagrodzenie: 2000€/msc brutto, do negocjacji
– pełny etat,
– pracodawca zapewnia odzież roboczą.

Obowiązki:
naprawa oraz testowanie samochodów osobowych
serwis opon samochodowych

Wymagania – warunki konieczne:
– komunikatywna Znajomość języka: niemieckiego lub angielskiego
– doświadczenie w zawodzie mechanik samochodowy
– mile widziane wykształcenie kierunkowe
– Prawo jazdy kat. B

Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

“Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w “klauzuli informacyjnej”.

Biorąc udział w rekrutacji IRKL:
• wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej
• Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji
• w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod)
• Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa
• szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.
Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

ID ogłoszenia: 3945d68fac56b82a