€ 1,400.00

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka inwentaryzacje od zaraz dla par-grup w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: Lipiec 16, 2021 12:17 am

Agencja rekrutacyjna poszukuje od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka dla par i grup przy inwentaryzacjach na terenie Berlina.

Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. K. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.

INWENTARYZACJE W NIEMCZECH
Atrakcyjna oferta pracy dla grup/par

Obowiązki:

• proste czynności inwentaryzacyjne na terenie sklepów wielkopowierzchniowych,

• liczenie produktów,

• skanowanie i metkowanie towarów,

• dodatkowo możliwość objęcia stanowiska kierowcy lub koordynatora grup- obowiązek koordynacja współpracowników 7/8 Zleceniobiorców. W przypadku funkcji koordynatora lub kierowcy – wymagane zaświadczenie o niekaralności.

Wymagane kwalifikacje:
• umiejętność sprawnego liczenia,

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

• znajomość języka niemieckiego będzie atutem, dzięki czemu obejmiesz stanowisko Koordynatora grupy,

• precyzja i dokładność

Naszym Pracownikom oferujemy:
• pracę zespołową w nowoczesnej agencji zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie,

• pełne ubezpieczenie i odprowadzone składki na terenie Polski,

• sprawdzone i pewne miejsce pracy

• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności

• praca zmianowa

• Liczący: od godziny 06:00-23:00 stawka 10,50 Euro brutto/1h,

od godziny 23:00-06:00 stawka 13,13 Euro brutto/1h

• Liczący + Kierowca: 10,50 Euro brutto/1h za pracę na stanowisku kierowcy oraz liczącego – odbiór busa w Krakowie, kat. B.

• Koordynator grupy wymagana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego:

od godziny 06:00-23:00 stawka 10,95 Euro brutto/1h,

od godziny 23:00-06:00 stawka 13,69 Euro brutto/1h

• atrakcyjne wynagrodzenie 10,50 Euro brutto/h – liczący

• kierowca+liczący 10,50 Euro brutto za każdą przepracowaną godzinę (jako liczący i dodatkowo kierowca), odbiór busa w Krakowie;

• koordynator grupy 8 osobowej 10,95 Euro brutto – wymagany komunikatywny niemiecki,

• darmowe zakwaterowanie

• darmowy dojazd do pracy na terenie Niemiec oraz wyjazd z Polski busem z Krakowa-Katowic-Opola-Wrocławia-Zgorzelca

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na powyższe stanowisko, proszone są o kontakt telefoniczny

+48 888 904 995 lub mailowy monika.krawiec@hrquality.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

ID ogłoszenia: 29360eda252ce07e

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez MonikaHRQuality

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez MonikaHRQuality »