€ 2660e

Od zaraz praca w Niemczech dla operatora wózka widłowego na magazynie w Röthlein

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: 97520 Rothlein
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Opublikowany: marzec 12, 2024 02:06

Od zaraz z komunikatywną znajomością języka na magazynie w rejonie Röthlein do podjęcia praca w Niemczech dla operatora wózka widłowego. Oferta z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Gwarantujemy niemiecką umowę o pracy na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora!

Operator wózka widłowego, towar suchy, zapakowany.

Lokalizacja: Rothlein

Praca od zaraz!!!

Oferujemy:

– Niemiecką umowę o prace, zatrudnienie bezpośrednio w firmie.

– Wynagrodzenie miesięczne ok. 2660e, stawka godzinowa 15,39e

Od czerwca 2740e 16,41e na godzinę

– Pokój jednoosobowy z łazienka, dostępem do kuchni i Internetu 300 euro miesięcznie.

– Praca 40 godzin tygodniowo, na 2 zmiany.

Zakres obowiązków:

-transport wózkiem widłowym na terenie magazynu i hali produkcyjnej

– załadunek i rozładunek transportu zewnętrznego

– komisjonowanie / kompletowanie zamówień

Wymagania:

– znajomość języka niemieckiego (A1-A2 prosty język mówiony)

– uprawnienia na wózek widłowy

– samochód na dojazdy do pracy

Zainteresowanych pracą proszę przesłać CV/Lebenslauf na

ana.kowalczyk.recruiting@gmail.com

Jesteśmy niemiecką rodzinna firma z siedzibą w Rothlein, Bawaria. Zatrudnienie w naszej firmie tylko legalne, na niemieckich warunkach. Przez cały czas trwania umowy o pracę zapewniamy opiekę Koordynatora, mówiącego w języku polskim

ID ogłoszenia: 58065e9b0ae1afee

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.