€ 15000 - 18000

Od zaraz praca w Niemczech bez języka na budowie jako cieśla szalunkowy, zbrojarz-betoniarz Frankfurt Nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt Nad Menem
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Praca stała
  • Opublikowany: Grudzień 29, 2020 5:08 am

Od zaraz we Frankfurcie Nad Menem do podjęcia praca w Niemczech na budowie bez znajomości języka jako cieśla szalunkowy / betoniarz-zbrojarz. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie!

Jesteśmy polską firmą budowlaną działającą na rynku niemieckim. Wykonującą zarówno duże jak i małe przedsięwzięcia z zakresu budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego. Nasze prace wykonywane są na terenie całych Niemiec. Aktualnie poszukujemy doświadczonych Cieśli/Zbrojarzy/Betoniarzy.

CIEŚLA – ZBROJARZ – BETONIARZ
(BEZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO)
Miejsce pracy: Niemcy
Obowiązki:

montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych (Peri, Doka, Hunnenbeck oraz pozostałych),
betonowanie- praca na podstawie rysunku technicznego,
obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich.
Wymagania:

2 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
sumienność, rzetelność w pracy,
dyspozycyjność do podjęcia pracy,
umiejętność pracy w grupie,
mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.
Możliwe zarobki do 18 000 zł

Oferujemy:

długoterminową, stabilną i legalną pracę,
bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),
możliwość urlopów co ok. 6-8 tygodni,
możliwość wypłacania zaliczek ( po przepracowaniu min. tygodnia),
BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego ,
BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu ,
stałą opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numer tel. +48 575 723 457.

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

ID ogłoszenia: 2935fe9a8124e284

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Derma-Bau
  • Zarejestrowany od: Listopad 4, 2020

Inne przedmioty dodane przez Derma-Bau

Ostatnie przedmioty dodane przez Derma-Bau »