€ 11€ brutto/h +25% dodatek nocny

Od zaraz praca Niemcy produkcja musztard w fabryce z Arnstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Arnstadt
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: sierpień 26, 2022 12:27 am

Z podstawową znajomością języka od zaraz na terenie Arnstadt propozycja pracy w Niemczech przy produkcji musztard. Mile widziane osoby z doświadczeniem zawodowym.

Dla naszego klienta -producenta musztard i innych sosow- poszukujemy pracownikow na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI (m/w/d)

Miesjcowosc: Arnstadt, Niemcy

Twoj profil:
– podstawowa znajomosc j.niemieckiego
– prawo jazdy nie jest wymagane
– gotowosc do pracy w systemie 3 zmian
– doswiadczenie mile widziane, ale nie jest wymagane

Twoje zadania:
– praca przy linii produkcyjnej
– obsluga prostych maszyn produkcyjnych
– pakowanie gotowych artykulow
– praca od poniedzialku do piatku

Co oferujemy:
– niemiecka umowe o prace wraz z niemieckim ubezpieczeniem
– stawke 11e brutto/h +25% dodatku nocnego (od pazdziernika 2022 stawka powyzej 12e brutto/h)
– opieke osoby polskojezycznej na miejscu
– mozliwosc skorzystania z firmowego zakwaterowania
– dla osob bez auta mozliuwosc dojazdu firmowym srodkiem transportu do i z pracy

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu!

schweda-daniel@office-personal.com

ID ogłoszenia: 1996307454b21b37