€ od 16/h brutto

Od zaraz Niemcy praca w budownictwie bez znajomości języka przy regipsach Berlin 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: styczeń 28, 2022 02:54

Aktualna oferta pracy w Niemczech na budowie przy regipsach. Zatrudnienie 2022 w Berlinie od zaraz dla budowlańców bez znajomości języka przy remontach i wykończeniach. Zakwaterowanie będzie zorganizowane.

Stanowisko: pracownik budowlany

Pensja: od 16 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Obowiązki:

  • zatrudnienie w niemieckiej firmie budowlanej zajmującej się remontami i wykroczeniami domów, mieszkań i budynków użyteczności publicznej
  • pracownik będzie zajmował się stawianiem ścian działowych, montażem sufitów podwieszanych, szpachlowaniem, malowaniem itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • samodzielność, odpowiedzialność, sumienność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • duża zaletą będzie doświadczenie budowlane

Zapewniamy:

  • zamieszkanie
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • umowę o pracę
  • dobre zarobki w wysokości od 16 euro brutto na godzinę pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie w firmie z ustabilizowaną pozycja na rynku niemieckim

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy o kontaktu telefonicznego.

  • +492099706618

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-niemczech-na-budowie-przy-regipsach-od-zaraz-berlin-2022/

ID ogłoszenia: 63861f2db3ec8b96