€ 1200-1500 netto + zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca na produkcji okien PCV bez języka w Lipsku 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 11, 2019 04:16

Fabryka z Lipska poszukuje od zaraz pracowników do pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji okien PCV oraz drzwi. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie w dobrych warunkach.

Stanowisko: Pracownik produkcji okien i drzwi PCV

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 1.200 – 1.500 Euro netto na rękę

Obowiązki:

  • praca w nowoczesnej fabryce z Lipska na produkcji okien i drzwi PCV
  • pracownik będzie zajmował się prostymi zadaniami pomocniczymi

Oczekiwania:

  • konieczność posiadania doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • atutem będzie doświadczenie jako szklarz, stolarz, pracownik produkcji elementów z metalu czy tworzyw
  • sztucznych
  • preferowane zgłoszenia od osób mobilnych
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • niezawodność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • punktualność

Zapewniamy:

  • pracę w wymiarze 45-45 godzin na tydzień
  • pełny etat
  • zatrudnienie w pełni zautomatyzowanym, nowoczesnym zakładzie pracy
  • legalne warunki zatrudnienia – druk A1, kartę EKUZ i dodatkowe ubezpieczenie
  • zakwaterowanie zapewnione w przyjemnym mieszkaniu
  • uczciwe zarobki
  • możliwość korzystania ze świadczeń
  • 2 zmianowy system pracy
  • dodatki +25% za pracę na nadgodziny i na nocnej zmianie
  • premie półroczne na wakacje i święta

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania aplikacji poprzez stronę:

Krótki link: http://bit.do/produkcja-okien

ID ogłoszenia: 7805bc5165a8227d