€ 1500 netto

Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka na magazynie logistycznym od zaraz w Kassel 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kassel
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Marzec 24, 2020 5:02 am

Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz na magazynie logistycznym w Kassel. Zatrudnienie bez znajomości języka przy sortowaniu, rozładunku, załadunku przesyłek kurierskich.

FIRMA HR NAVIGATOR SZUKA OSOBY NA STANOWISKO – MAGAZYNIERA
PRACA OD ZARAZ !!

HR NAVIGATOR TO FIRMA KTÓRĄ CHARAKTERYZUJE:
LEGALNA PRACA
SOLIDNOŚĆ
WYPŁATY ZAWSZE NA CZAS
Opis stanowiska:

Praca jako magazynier,
Rozładunek i załadunek towaru,
Praca głównie w systemie dwuzmianowym.
Wymagania:

Doświadczenie na w/w stanowiska,
Umiejętność pracy w zespole w szybkim tempie.
Oferujemy:

Atrakcyjną stawkę godzinową: do 11,95 euro brutto,

Wypłacane co miesięcznie premie i ekwiwalenty,
Całkowicie bezpłatne zakwaterowanie z pełnym wyposażeniem,
Pewną pracę w międzynarodowej firmie,
Przyjazne warunki pracy i miłą atmosferę zespole,
Opiekę na miejscu (polskojęzyczny koordynator oraz brygadziści),
Legalną umowę o pracę z potwierdzeniem ( A1 oraz Ekuz),
Załatwienie wszystkich formalności niezbędnych do podjęcia pracy za granicą,
Pomoc w organizacji dojazdu PL-DE.

Zadzwoń: +48 515 909 950, 571 322 116, 571 322 118, 572 505 720

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850

ID ogłoszenia: 4235e78d18171d6d