€ 15-20

Murarz dam pracę w Niemczech w budownictwie bez języka od zaraz, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt Nad Menem
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Praca stała
  • Opublikowany: Listopad 6, 2020 5:30 am

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech od zaraz w budownictwie na stanowisku murarza. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka w rejonie Frankfurtu nad Menem.

Jesteśmy polską firmą budowlaną działającą na rynku niemieckim. Wykonującą zarówno duże jak i małe przedsięwzięcia z zakresu budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego. Nasze prace wykonywane są na terenie całych Niemiec. Aktualnie poszukujemy doświadczonych Murarzy.

Oferujemy:

długoterminową, stabilną i legalną pracę,
bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 13 do 19 euro, regularne płatności,
BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego,
BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu,
opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
Możliwe zarobki powyżej: 12 000 zł

Obowiązki:

wszelkiego rodzaju prace murarskie,
budowa obiektów od podstaw,
obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,
prace ogólnobudowlane.

Wymagania:

min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
sumienność, rzetelność w pracy,
dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
mile widziany brak nałogów,
mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

praca@derma-bau.pl

ID ogłoszenia: 9165fa27da54bd78

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Derma-Bau
  • Zarejestrowany od: Listopad 4, 2020

Inne przedmioty dodane przez Derma-Bau

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Derma-Bau »