€ 1600€ brutto

Kelnerka oferta pracy w Niemczech, Wandlitz z zakwaterowaniem i wyżywieniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wanlitz
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: stała
  • Opublikowany: styczeń 18, 2019 05:12

W regionie Wandlitz poszukiwane kelnerki do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w gastronomii dla osób z komunikatywną znajomością języka, mile widziane doświadczenie.

Aktualnie dla naszego niemieckiego klienta – hotelu zlokalizowanego na terenie Brandenburgii, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
Kelnerka/Kelner.

Miejsce pracy : Wandlitz

WYMAGANIA:
– znajomość języka niemieckiego minimum w stopniu komunikatywnym,
– mile widziane doświadczenie na stanowisku kelnerki,
– mile widziane szkolenia kelnerskie i wykształcenie kierunkowe.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– dbanie o najwyższą jakość obsługi klienta,
– obsługa sali- doradztwo i pomoc w wyborze dań, informacja o ofercie, serwowanie
posiłków
-utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
– niemiecka umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
– praca na pełen etat in,
– bezpłatnie zapewnione wyżywienie i zakwaterowanie,
– wynagrodzenie 1600 € brutto.

Wyślij CV !
Więcej informacji uzyskasz pod numerem 536 275 320

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:
“Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w “klauzuli informacyjnej”.
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi do pracy. Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.
Zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), które obowiązuje od 25.05.2018 informujemy, że biorąc udział w rekrutacji IRKL:
-wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych: umieściłeś zgodę w CV, w treści maila lub zaznaczyłeś zgodę na stronie internetowej,
-Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji,
-w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane,
-Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa,
-szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/

ID ogłoszenia: 5175c405081672e9