€ 1800€

Kelner-Kelnerka od zaraz praca w Niemczech także dla par w gastronomii, Zingst

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Zingst
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: na stale
  • Opublikowany: Wrzesień 15, 2020 2:37 am
  • Wygasa: 13 dni, 5 godzin

Także dla par na stanowisku kelner – kelnerka możliwa do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Niemczech w gastronomii przy obsłudze gości restauracji z Zingst. Wymagana znajomość języka niemieckiego.

Niemiecka firma z ponad 13-letnim doświadczeniem Balticpersonal obecnie poszukuje pracownika do hotelu na stanowisko:

Kelner/Kelnerka

Miejsce pracy:Zingst, Niemcy

Praca od zaraz

Praca rowniez dla par

WYMAGANIA:

§ komunikatywna znajomość języka niemieckiego pozwalająca na porozumienie się w pracy
§ sumienność i uczciwość
§ pracowitość, schludny wygląd

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

§ obsługa gości hotelowych
§ prace serwisowe
§ nakrywanie stolików, zbieranie brudnych naczyn

OFERUJEMY:

§ zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę na pełen etat
§ wynagrodzenie 1800,00€ /miesiąc brutto + napiwki
§ zakwaterowanie 100 € miesiecznie
§ pełny niemiecki socjal i niemieckie ubezpieczenie

ZAINTERESOWANY ?

DZWOŃ LUB WYŚLIJ CV NA MAILA

Joanna Bork
Tel.: 0049 385/64014814 (Polski, Niemiecki)
Wismarsche Str. 302, 19055 Schwerin
bork@balticpersonal.de

ID ogłoszenia: 4285f5f6edb9714c

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: jbork
  • Zarejestrowany od: Wrzesień 14, 2020

Inne przedmioty dodane przez jbork

Ostatnie przedmioty dodane przez jbork »