€ 12,40€ brutto

Essen, oferta pracy w Niemczech od zaraz jako elektryk z doświadczeniem i j. niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen, Elinka
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Kwiecień 23, 2021 2:20 am
  • Wygasa: 6 dni, 4 godzin

Z doświadczeniem i znajomością języka aktualna propozycja pracy w Niemczech dla elektryków przemysłowych. Zatrudnienie 2021 w rejonie Essen z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Oferujemy:

• Stawka godzinowa 12,40€ brutto + 1,10€ brutto/h za efektywność i niezawodność
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Stabilna praca w Niemczech
• Możliwość dłuższej współpracy

Zakres obowiązków:

• Prace związane z podłączeniem przewodów/niskiego napięcia
• Montaż oświetlenia przemysłowego np. Trilux, Bega
• Montaż zestawów kablowych 6KV do 30KV – mocowanie złączy i końcówek (np. B. Raychem, Cellpack)

Oczekiwania:

• Wykształcenie zawodowe elektryczne- warunek konieczny
• Doświadczenie w pracy na zakładach przemysłowych- mile widziane
• Podstawowa znajomość niemieckiego

+48 571 322 116
T: +48 12 352 27 22
F: +48 12 352 37 50
E: katarzyna.wiorek@hrnavigator.com.pl

A: ul. Zawiła 69, 30-390 Kraków
W: www.hrnavigator.com.pl

ID ogłoszenia: 520608163eb9170b