€ 12,43€ brutto/h

Erfurt, praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz na magazynie z elektroniką

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erfurt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 13, 2022 1:04 am
  • Wygasa: 2 dni, 2 godzin

Atrakcyjna praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z elektroniką. Zatrudnienie dostępne od zaraz przy komisjowaniu artykułów za pomocą systemu pick by light lub skanera ręcznego.

Dla naszego klienta w miejscowosci Erfurt poszukujemy pracownikow na stanowisko:
PRACOWNIK MAGAZYNOWY(m/w/d)

Profil:
– niemiecki nie jest wymagany
– auto nie jest wymagane (latwy dostep komunikacja miejska)
– zaangazowanie i checi do pracy
– gotowosc do pracyw systemie 2 zmian

Zadania:
– komisjonowanie elektroniki (system ”pick by voice”)
– komisjonowanie elektroniki (skaner reczny)
– przetwarzanie zwrotow
– pakowanie artykulow

Oferujemy:
– niemiecka umowe o prace wraz z niemieckim ubezpieczeniem
– stawke 12,43€ brutto/h
– opieke osoby polskojezycznej
– mozliwosc skorzystania z zakwaterowania firmowego

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu!

schweda-daniel@office-personal.com

ID ogłoszenia: 369631f0698693ed