€ 10,82 € b/h

Elektryk praca Niemcy przy montażu wind, Philippsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Philippsburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 21, 2020 5:40 am
  • Wygasa: 9 dni, 11 godzin

Dla elektryków i pomocników elektryka aktualna propozycja pracy w Niemczech przy montażu wind na podstawie rysunków technicznych. Zatrudnienie w rejonie Philippsburga.

Dla naszego klienta w Niemczech 76661 Philippsburg i 68753 Waghäusel-Wiesental (Badenia-Wirtembergia), poszukujemy elektryków, pomocników elektryka przy montażu wind.
Elektryk (k/M). Stawki: 14€ b/h + 14€ netto diety
Montaż wind na podstawie technicznych rysunków elektrycznych.
Opis stanowiska pracy:
– składanie/ montaż/ okablowanie poszczególnych komponentów w funkcjonalne podzespoły i instalacje,
– praca z schematami połączeń i planami elektronicznymi/ rysunkiem technicznym,
– budowa, instalacja, montaż i serwis
Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie – 14€ b/h + 14€ netto diety za każdy pełny przepracowany dzień,
– pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie!!!,
– pracodawca zapewnia bezpłatny transport z zakwaterowania do pracy!!!,
– niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy!!!,
– oferta długoterminowa
Wymagamy:
– znajomości technicznych rysunków elektrycznych,
– praca na jedną zmianę w pełnym wymiarze czasu pracy,
– doświadczenia w zawodzie
Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: kwoczek@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 887 029 967
www.diwa-personalservice.pl

ID ogłoszenia: 2235fb4ebccac1ac

Brak tagów