€ od 13,90€/h +25% noce

Dam pracę w Niemczech przy produkcji słodyczy od zaraz w Ohrdruf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ohrdruf
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: wrzesień 6, 2022 1:31 am

Dla pakowaczy z komunikatywną znajomością języka propozycja pracy w Niemczech od zaraz na produkcji słodyczy przy ich pakowaniu. Zatrudnienie w Ohrdruf z zakwaterowaniem odpłatnym na miejscu.

Dla naszego klienta- firmy produkujacej slodycze – poszukujemy pracownikow na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI (m/w/d)

Twoj profil:
– znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie min.A2
– wlasne auto na dojazdy do pracy
– gotowosc do pracy w systemie 3 zmian

Zadania (zalezne od klienta):
– praca przy linii produkcyjnej
– kontrola jakosci
– pakowanie
– obsluga maszyn produkcyjnych

Oferujemy:
– stawke 13,90€ brutt/h +25% dodatek nocny
– niemiecka umowe o prace wraz z niemieckim ubezpieczeniem
– opieke osoby polskojezycznej
– pomoc w ubezpieczeniu

Zapraszam do kontaktu!

schweda-daniel@office-personal.com

ID ogłoszenia: 8546311c0db84376