€ 1300-1400 netto

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy produkcji el. plastikowych dla branży motoryzacyjnej, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: HAMBURG
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Wrzesień 24, 2019 4:08 am

Firma z Hamburga poszukuje obecnie chętnych do pracy w Niemczech przy produkcji el. plastikowych na potrzeby branży motoryzacyjnej. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione na miejscu.

Oferujemy:
• miejsce pracy: okolice Hamburga
• legalne i stabilne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
• atrakcyjną stawka podstawowa: 10,50 €/h brutto,
• wynagrodzenie netto: 1300-1400 €/netto miesięcznie
• możliwość nadgodzin oraz pracy w soboty
• możliwość pobierania zaliczek
• zapewnione bezpłatne zakwaterowanie z pełnym wyposażeniem,
• pomoc w organizacji dojazdu Polska-Niemcy
• wsparcie naszych polskojęzycznych koordynatorów przez cały okres trwania umowy
• załatwienie wszystkich formalności niezbędnych do podjęcia pracy za granicą

Opis stanowiska :
• produkcja elementów plastikowych – szyby do aut i pojazdów specjalnych
• obróbka plastiku
• ogólne prace pomocnicze

Wymagania :
• sprawność fizyczna,
• język niemiecki komunikatywny (A2)
• gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym,

Napisz: monika.lipinska@hrnavigator.com.pl
Zadzwoń: +48 515 909 950

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

ID ogłoszenia: 5345d85ed72c75e1