€ 2000 €/ msc netto

Dam pracę w Niemczech na budowie dla monterów rusztowań bez doświadczenia, Ludwigshafen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ludwigshafen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: październik 26, 2018 01:26

M.in. w rejonie Ludwigshafen dostępna ciekawa praca w Niemczech na budowie dla monterów rusztowań. Zatrudnienie możliwe również bez doświadczenia zawodowego.

Aktualnie dla naszego klienta – wiodącego przedsiębiorstwa świadczącego usługi montażu rusztowań, deskowań, szalunków oraz izolacji – poszukujemy pracowników na stanowisko:
Monter rusztowań
Miejsce pracy: Ludwigshafen, Gelsenkirchen, Niemcy

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
– brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach.

Doświadczenie nie jest wymagane!

Zakres obowiązków:
– montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych (elektrownie, rafinerie itp.)

Warunki zatrudnienia:
– stabilne zatrudnienie – niemiecka umowa o pracę,
– możliwość podjęcia pracy od zaraz,
– zapewnione zatrudnienie również w okresie zimowym,
– praca od poniedziałku do piątku, 8 godzin dziennie,
– wynagrodzenie 1 800 – 2 000 €/ msc netto (“na rękę”),
– BEZPŁATNE zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych,
– szkolenie wstępne trwające ok. 6 tygodni (w trakcie szkolenia wynagrodzenie 1 400 €/ msc netto),
– zwrot kosztów dojazdów z Polski do Niemiec – 100 € netto,
– zapewnione ubranie robocze oraz narzędzia pracy,
– zapewniamy przygotowanie dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim.

Wystarczy, że wyślesz swoje CV na adres cv@irkl.pl
lub zadzwonisz pod numer 733 516 777

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:
“Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w “klauzuli informacyjnej”.

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.
Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), które obowiązuje od 25.05.2018 informujemy, że biorąc udział w rekrutacji IRKL:
wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych: umieściłeś zgodę w CV, w treści maila lub zaznaczyłeś zgodę na stronie internetowej,
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji,
w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod@irkl.pl),
Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa,
szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/

ID ogłoszenia: 7215bd0771a4af33