€ 11,32€/h +dieta 40€

Dam pracę w Niemczech jako operator maszyn CNC bez języka k. Magdeburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Haldensleben / Magdeburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: Na czas nieokreslony
  • Opublikowany: Wrzesień 10, 2019 3:27 am
  • Wygasa: 11 dni, 20 godzin

W okolicy Magdeburga od zaraz dostępna legalna praca w Niemczech na stanowisku operatora maszyn CNC bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia wsparcie w kwestii zakwaterowania.

Poszukujesz nowej pracy?

Dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy operatorów maszyn CNC.

Nasza oferta:
Niemiecka umowa o pracę
Wynagrodzenie brutto: 11,32€/h – możliwe negocjacje
Dieta 40€ za dzień prod.
150 € bonus startowy (po przepracowanych min. 6 tyg. bez przerwy)
Dodatki świąteczne, urlopowe oraz zmianowe
Płatne przerwy
Możliwość przejścia bezpośrednio pod klienta
Parking dla pracowników

Zakres zadań:
Obsługa i nadzór maszyn produkcyjnych
Przygotowanie i wyposażenie maszyn CNC
Wymiana narzędzi
Usunięcie awarii
Konserwacja
Kontrola jakości wraz z dokumentacją

Twój profil:
Masz doświadczenie zawodowe w obsłudze maszyn CNC lub podobne
Znajomość języka niemieckiego będzie atutem
Posiadasz auto
Jesteś gotowy do pracy w systemie 3-4 zmianowym (za pracę na 4 zmiany oferujemy premię)

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wjęz. niemieckim na adres: WolkArtomskaAgata@Manpower.de lub o kontakt telefoniczny: +49-151-16766563

ID ogłoszenia: 7405d721e505e564

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Manpower
  • Zarejestrowany od: Wrzesień 13, 2015

Inne przedmioty dodane przez Manpower

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Manpower »