€ od 12,20€ brutto/h

Dam prace w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z odzieżą od zaraz w Erfurcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erfurt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 23, 2022 1:05 am

Dla komisjonerów również bez znajomości języka możliwa do podjęcia od zaraz legalna praca w Niemczech na magazynie z odzieżą. Zakwaterowanie firmowe zapewnione odpłatnie.

Dla naszego klienta – dobrze znanej marki modowej – poszukujemy osob na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNOWY (m/w/d) w miejscowosci Erfurt, Turyngia

Profil Kandydata:
– wymagane wazne zaswiadczenie o niekaralnosci (dokument polski lub niemiecki)
– dyspozycyjnosc do pracy na 2 zmiany: 05:45-14:45 i 14:45-23:45
– prawo jazdy nie jest wymagane (dobre polaczenie autobusem miesjkim)

Zadania:
Praca na jednym z nizej wymienionych dzialow
– przyjecie towaru i wprowadzenie do systemu (komputer + skaner)
– uzupelnianie towaru na magazynie (skaner)
– zbieranie zamowien (skaner)
– pakowanie (komputer + skaner)
– przygotowanie do wysylki (skaner)

Oferujemy:
– niemiecka umowe wraz z pelnym niemieckim ubezpieczeniem
– stawke od 12,20e brutto/h + dodatki
– opieke osoby polskojezycznej na miejscu
– mozliwosc skorzystania z zakwaterowania firmowego
– pomoc w ubezpieczeniu, meldunku, Steuer-ID

schweda-daniel@office-personal.com

ID ogłoszenia: 22862fe20a690011