€ 10,60€ + dodatki

Bez znajomości języka praca Niemcy na magazynie z odzieżą od zaraz 2021 w Ibbenbüren

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ibenbüren
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 23, 2021 12:46 am

Dla komisjonerów w Ibbenbüren od zaraz aktualne ogłoszenie legalnej pracy w Niemczech na magazynie z odzieżą. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu + meldunek.

PRACA BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO – MAGAZYN ODZIEŻOWY
Start: od zaraz
STAWKA: 10,60 € brutto / h
ZAPEWNIAMY ZAKWATEROWANIE (+meldunek)
mile widziane osoby z wlasnym samochodem
PLUS 52€ dodatek do paliwa/miesiac/osobe
niemiecka umowa o prace na pelen etat
ZAINTERESOWANY/A? PYTANIA
ZADZWON: 0049 511 67 66 95 651

Obecnie dla jednego z naszych partnerów – międzynarodowej firmy logistycznej zajmującej się dystrybucją obuwia poszukujemy osób na stanowisko:

MAGAZYNIER M/W/D

Miejsce pracy: Ibbenbüren
Region: Niemcy
Numer referencyjny: LH/IBB07/2021

Obowiązki:
• zbieranie zamówień za pomoca skaner,
• pakowanie, przygotowanie towaru do wysyłki
• ogólne prace magazynowe

Wymagania
• NIE wymagamy znajomości języka niemieckiego
• motywacja do pracy
• gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
• mile widziany własny samochód (+52€ netto/miesiac)

Oferujemy:

• pracę w nowoczesnym magazynie
• możliwość rozwoju
• zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę według taryfy IGZ (pełen etat)
• Stawka: 10,60€ brutto/h
• Dodatek do paliwa: 52€ / miesiac
• gwarancje odprowadzania wszystkich składek oraz ubezpieczenie
• możliwość cotygodniowych zaliczek
• miłą obsługę kadrowo – płacową w języku polskim.

Jeśli są Państwo zainteresowani wzięciem udziału w procesie rekrutacji, prosimy o kontakt.

recruiting@actio-personal.de

ID ogłoszenia: 3860f687c5b04e5