€ 2250/mc brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji zabawek fabryka w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 29, 2022 02:23

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji zabawek 2022. Zatrudnienie w fabryce z Düsseldorf bez znajomości języka przy montażu elementów z tworzyw sztucznych.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 2250 euro brutto miesięcznie

Umowa: na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia na stałe

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce produkującej zabawki z tworzyw sztucznych
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało samodzielne przygotowanie form, odlewów, opracowanie elementów, przeprowadzanie kontroli jakości, składanie części, pakowanie itp.
  • praca na jednym z etapów produkcyjnych w zależności od zapotrzebowania

Oczekiwania:

  • duża dokładność
  • zręczność
  • umiejętność pracy pod presją
  • duża zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • zaangażowanie
  • wysoka precyzja

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • samodzielne stanowisko pracy
  • niemiecką umowę o pracę
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro od osoby lub 400 euro od pary miesięcznie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • gwarancję sukcesu zawodowego – możliwość rozwijania się w firmie oraz awansowania na wyższe stanowiska

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 6346241d09a1fef3