€ do uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy zbiorach jabłek Jork 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Jork
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 5, 2021 03:24

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2021 bez znajomości języka przy zbiorach jabłek. Zatrudnienie w rejonie Jork na jesień z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorach jabłek

Miasto: Jork, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Umowa: na jesień 2021

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należała praca w ekologicznym gospodarstwie przy zbiorze jabłek
  • pracownik odpowiedzialny jest za zbiór, pakowanie, sortowanie owoców

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych
  • dostępność w ustalonym terminie

Zapewniamy:

  • sezonową pracę na pełny etat
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny:

  • Ewa Kościelecka: 0049 151 154 052 45 lub 0048 725 460 593
  • Marlena Dabrowska: 0049 4162 900 18 17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorze-jablek-na-jesien-2021-w-jork/

ID ogłoszenia: 660601c0a29f24f1