€ 1,450.00
Praca w Niemczech jako opiekunka osób starszych do Pani 85l. Stuttgart
- Kraj: Niemcy
- Miasto lub Land: Stuttgart
- Znajomość języka: dobra
- Doświadczenie: wymagane
- Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
- Opublikowany: kwiecień 8, 2018 05:57
- Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Opis
Aktualna propozycja pracy w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Zlecenie ze Stuttgartu przy opiece nad seniorką w wieku 85 lat, która jest osobą po wylewie, porusza się na wózku i cierpi na demencję.
HDOmedical zatrudni Opiekunkę, 70435 Stuttgart, 1450 euro Planowany termin wyjazdu: 24.04.2018 na 2 miesiące
Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy
Wynagrodzenie: 1450 euro plus zwrot kosztów podróży 180 Opis zlecenia: Pani 85 lat, 160cm, 70 kg. Podopieczna jest po wylewie, na wózku, cierpi na początki demencji.
Pani jest transferowana, jest lifter i badewannelift. Codziennie rano i wieczorem przychodzi pflegedienst do pomocy. Noce są spokojne.
Do opiekunki należy opieka tylko nad panią i prowadzenie domu. Seniorka mieszka z mężem, który nie wymaga opieki. Dla opiekunki jest osobny apartament z łazienka i dostepem do internetu.
Do dyspozycji opiekunki jest samochód. Zgłoś się już dziś! Aplikacje (cv+zdjęcie) prosimy kierować na adres mailowy:
rekrutacja@hdomedical.pl lub prosimy o kontakt tel.: PL +48 669 914 984, PL +48 669 912 970, DE +49 15222680362
ilość wszystkich wyświetleń: 870, dzisiaj: 0
Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.
Inne przedmioty dodane przez HDOmedical
- Praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych w Obereschach do Pani 84 lat
- Monachium, dam pracę w Niemczech od zaraz opiekunka do Pani 93 lata
- Brunszwik dam pracę w Niemczech dla opiekunki osób starszych od zaraz do Pana 84 l.
- Praca Niemcy dla opiekunki osób starszych do Pana 82 l. z Frankfurtu nad Menem 2020
- Bremen, praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych do Pana 95 lat

