€ na akord

Zbiory truskawek na plantacji Niemcy praca sezonowa bez języka Purkshof

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Purkshof
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Luty 8, 2016 2:33 am

Plantacja z Purkshof zatrudni pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze truskawek. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Na miejscu zorganizowane jest odpłatne zamieszkanie i częściowe wyżywienie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Purkshof

Zarobki: na akord

Obowiązki:

  • Praca na plantacji o powierzchni ok. 500 ha. Osoba zatrudniona zbiera owoce miękkie z kopców oraz tuneli foliowych.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna, zręczność, zwinność
  • dbanie o porządek w miejscu zamieszkania
  • posiadanie dobrej jakości odzieży do pracy
  • umiejętność wypracowywania narzuconych norm

Oferujemy:

  • w cenie 10 euro za dobę zapewniamy zakwaterowanie w dobrych warunkach a także wyżywienie w postaci śniadania i obiadu
  • pomoc polskiego rezydenta na miejscu
  • pracę 7 dni w tygodniu
  • raz w tygodniu można pobrać zaliczkę
  • ubezpieczenie na czas trwania umowy
  • odpłatna opcja wypożyczenia sztormiaków

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do kontaktu poprzez stronę:
www.karls.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-sezonowa-na-plantacji-purkshof-zbiory-truskawek-bez-jezyka-2016/

ID ogłoszenia: 77656b7a78e0fc05