€ akordowe

Zbiory truskawek 2015 praca w Niemczech dla studentów na wakacje Löbau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Löbau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 5, 2015 01:33

Gospodarstwo rolne z Löbau poszukuje studentów do pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Oferta sezonowa na wakacje 2015 niewymagana znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do zbioru truskawek

Miejsce pracy: Löbau

Zarobki: na akord

Obowiązki:

  • Ręczne zbieranie owoców miękkich na plantacji.
  • Pracownik będzie zbierał truskawki i pakował.
  • Pod koniec pracy wszystkie opakowania z owocami należy przenieść w ustalone miejsce.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia ciężkiej pracy fizycznej
  • wytrzymałość i doskonała kondycja
  • preferowane osoby z doświadczeniem w pracy przy zbiorach
  • brak problemów z wypracowywaniem dziennych norm
  • zdrowy kręgosłup
  • obowiązkowość, pracowitość
  • zatrudnienie dla studentów

Oferujemy:

  • pracę od godziny 4:30
  • przeważnie 8 godzin pracy jednak osoby które chcą zarobić więcej mogą pracować do 10 godzin dziennie
  • zapewniona jedna godzinna przerwa w trakcie pracy na zjedzenie ciepłego posiłku i nabranie sił
  • ciepły obiad
  • zorganizowane bezpłatne zamieszkanie w kontenerach mieszkalnych znajdujących się na plantacji
  • pracę na ok 6-8 tygodni
  • wynagrodzenie akordowe

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Zbiory truskawek dla studentów, Löbau.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 63254d23e92b326d

1 odpowiedź na “Zbiory truskawek 2015 praca w Niemczech dla studentów na wakacje Löbau”

  1. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam